HAKKIMIZDA

Şimdialsat adıyla 2018 yılından beri AR–GE çalışmalarına başlayarak 2019 yılı Ekim ayında yayın hayatına https://www.simdialsat.com adıyla internet ortamında yayın hayatına başladık.


Türkiye’de Emlak ve Vasıta ana kategorilerinde ve bunların tüm alt kategorilerinde verilen ilanları tek çatı altında toplayarak internet ortamında sadece gayrimenkul ve araç ilanlarını yayınlamak olan bir amaçla kullanıcılarımıza hizmet sunmaktayız. https://www.simdialsat.com ; yoğun analizler yapıldıktan sonra kullanıcı yorumları, sektörün içinde olan iş insanları, sektörün dışından birçok ilgili ajans ve tasarım uzmanları tarafından ortak fikirlerle oluşturulmuş olan ve sürekli güncellenen bir platformdur.


Yeniliklere ve geleceğin teknolojilerine anında adapte olabilen ve muhtemel gelişmeler için şimdiden AR-GE ekibiyle altyapı oluşturan, yazılımsal ve donanımsal konuları anında değerlendirme, geliştirme ve özgünleştirme çabaları ile Milli ve Yerli Teknoloji Kültürünü özümsemiş olan Şimdialsat, sürekli olarak kendini gerek müşterilerinden gelen ve gerekse sistemsel olarak gelen geri bildirimler doğrultusunda geliştirmeye devam etmeyi en önemli firma prensibi olarak görmektedir.


Bu bağlamda;

- Emlak

- Vasıta


Ana kategorilerinin kapsadığı tüm alt kategorilerde satılık veya kiralık ilanları kitlelere ulaştırmakla görevli dijital iletişim uzmanlarından oluşan ekibimizle, sistemimize kaydedilen ilanları internetin ulaştığı her ortama taşımak en öncelikli hizmet prensibimizdir. Tek işi Emlak ve Vasıta ilanlarını yayınlamak olan Şimdialsat; Farklı, kolay ulaşılabilir, kolay kullanılabilir, kolay görüntülenebilir, sade ve şık sunumuyla sektöre yeni bir soluk getirerek bu alanda faaliyet gösteren firmalara ve internet kullanıcılarına önemli bir iş partneri olmuştur.


Saygılarımızla.

Anasayfa

Arama

İlan Ekle

Mesajlar

Hesabım

Scroll